info@skalayapidenetim.com.tr+90 (232) 339 10 82

Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu Alpaslan Akçam 1977 Aydın doğumludur. İzmir Özel Türk Koleji ve Aydın Anadolu Lisesi’nin ardından da 2000 yılında Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılından itibaren yapı denetim firmalarında yöneticilik yapmıştır.2011 yılında Manisa ilinde faaliyetine hala devam eden Favori Yapı Denetimi kurmuş , 2002 yılında İzmir'de Skala Yapı Denetim şirketini ardından da Faviz Yapı denetimini grubuna eklemiştir. Toplam kapasite 1 milyon metrekare üzerine çıkmıştır.
Denetim faaliyetlerine 2016 yılında hız veren grup başkanımız,özellikle Manisa ve İzmir bölgelerinde Sanayi yapılarında ve konsept projelerde şirketlerimizi farklı bir kategoriye taşımıştır. Kendisini sektör temsilcileri, 2016 dönemi Yapı Denetim Kuruluşları Birliği İzmir Yönetim Kurulu Üyeliğine layık görmüşlerdir.

AMACIMIZ

  • Amacımız; barınma,yaşam ve hayatın paylaşıldığı tüm yapılarımızın asgari koşuların üstünde yapısal güvenliği için bilgimizin ve emeğimizin sahaya aktarılmasıdır.

  • Gelecek kuşaklar, kuracağımız güvenli yapılar içinde büyüyecektir.

  • Sorumluluğumuzu bilmekteyiz

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Faaliyetlerinin her aşamasında, müşterilerine ve çalışanlarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak. Dürüst çalışmak. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve insanımızın yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.

Güler yüzlü Personel
Uzman Müşteri Temsilcileri
Tecrubeli Yöneticiler
54
projelerinizin güvencesiyiz.
30
Projeyi başarıyla tammaladık
19
Konut Projelerinde sektörün en iyileri skala yapı denetimi tercih etti.
154
Diğer müşterilerimiz gibi sizide kahve içmeye bekliyoruz.

MİSYON & VİZYON

İzmir ve Ege Bölgesinde faaliyet gösteren inşaat ve sanayi firmalarının büyük ve özel projelerinde birlikte çalışmak.

Yaptığımız her işte, yenilikçi çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Çalışanlarımızın istek ve görüşlerine önem vermek, şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak.